با توجه به ماهیت صنعت ساخت و ساز ، از سازندگان خواسته می شود که هر روز ارتفاعات چشمگیر را مقیاس بندی کنند. این فقط به لطف داربست انجام می شود. با  استفاده از داربست انجام این کار با خیال راحت و موثر خواهد بود. این ساختارها از آنها پشتیبانی می کنند . داربست نه تنها در صنعت ساخت وساز می تواند مفید باشد ،بلکه قدرت و انعطاف پذیری آن ، باعث شده است که از آن به عنوان یک راه حل ایده آل برای تعدادی از موقعیت ها استفاده شود.در اینجا تعدادی از کاربرد داربست فلزی در صنایع مختلف را می خواهیم بررسی کنیم.

تمیز کردن پنجره

یک دکل کامل داربست برای تمیز کردن پنجره بیش از حد ضروری به نظر می رسد.در مقیاس بزرگتر (هتل ها ، فروشگاه های خرده فروشی و غیره) گزینه ایمن تری است. می تواند روند کار را نیز تسریع کند.

در فروشگاه ها و هتل ها ، مهم است که پنجره ها به صورت بی عیب و نقص به نظر برسند. تا مشتریان را در حالی که مطابق با ارزش های مارک تجاری هستند ، فریب دهید. خصوصاً در مواردی که ملک مورد نظر توسط شیشه احاطه شده باشد.

کاربرد داربست فلزی در صنایع مختلف

فیلم و تلویزیون

 به سراغ هر مجموعه مهم فیلم هالیوود بروید .احتمالاً همان اندازه داربست خواهید دید که در یک سایت ساختمانی وجود دارد!

در واقع ، صنعتی وجود دارد که به طراحی داربست فلزی و تقلب برای استفاده در فیلم های تلویزیونی اختصاص دارد. از داربست ساختمان برای کمک به تصویربرداران برای رسیدن به عکسهای دشوار و با زاویه بالا ، تا مراحل موقتی که با صفحه سبز و حتی مجموعه های کامل قاب شده اند، استفاده می شود.

بیشتر بخوانید...
داربست پایه‌ دار

کاربرد داربست فلزی در صنایع مختلف

 

موسیقی زنده و تئاتر

به همین ترتیب ، از داربست اغلب در هنگام اجرای موسیقی زنده برای نمایش دکل های صدا و روشنایی استفاده می شود.

این داربست ها معمولاً در کنار صحنه های تئاتر و استادیوم ها دیده می شوند. امروزه استانداردهای ایمنی داربست بسیار بالاتر است. اما هنوز از داربست برای برپایی و برچیدن مراحل و تولیدات بزرگ استفاده می شود.

نقاشی و تزئین

بسیاری از نقاشان که در فضای باز و در ارتفاع کار می کنند تصور می کنند که یک نردبان کفایت می کند. اما پشتیبانی از یک نردبان در بهترین حالت کم است. هنگام کار طولانی مدت یا در وزش باد بسیار کم کمک می کند. داربست ها را می توان با نرده های اضافی برپا کرد تا به نقاشان کمک کند تا زندگی خود را حفظ کنند. مسواک ها و قوطی های رنگ خود را آویزان کنند. نصب یک دکل داربست در خارج از ساختمان نیز زمان بسیار کمی را احتیاج خواهد داشت. همچنین فضای بسیار بیشتری را برای نقاشان در اختیار قرار می دهد.

کاربرد داربست فلزی در صنایع مختلف

بازسازی منزل

 اگر در حال برنامه ریزی یک کار بازسازی در منزل مانند یک برنامه افزودنی یا تبدیل زیر شیروانی هستید. بعید است بدون پشتیبانی داربست بتوانید با خیال راحت پروژه را به اتمام برسانید. همچنین نیازی به داربست کامل صنعتی نیست. سکوهای دسترسی سبک را می توان با خیال راحت در اطراف هر ملک خانه قرار داد. برای مشاغل سخت تر در خانه ، داربست به اندازه کافی انعطاف پذیر است که در بالای پله ها ساخته شود.

بیشتر بخوانید...
داربست متحرک

تعمیرات و نگهداری

سرانجام ، یکی دیگر از کاربرد داربست فلزی در صنایع مختلف تعمیرات و نگهدار ی می باشد. از داربست فلزی برای هرگونه کار تعمیر و نگهداری که نیاز به کار در ارتفاع داشته باشد ، استفاده می شود . برای اطمینان از اینکه کارگران مستقیماً در معرض گسل های موجود در سازه ساختمان نیستند ، به داربست فلزی نیاز است .

وضعیت هرگونه باشد ، مطمئناً ایمنی همیشه با اهمیت است. بنابراین ، حتی اگر شغل شما مطابق با موارد ذکر شده در بالا نباشد. ممکن است بخواهید به شرکت داربست های حرفه ای محلی خود زنگ بزنید تا ببینید آیا آنها می توانند به شما در دستیابی ایمن و موثر به اهداف خود کمک کنند. به ما اعتماد کنید و با ما تماس بگیرید!

5/5 - (1 امتیاز)
5/5 - (1 امتیاز)