داربست که برای دسترسی به مناطق صعب العبور و ایمن نگه داشتن کارگران هنگام کار مورد استفاده قرار می گیرد ، یکی از مکانهای معمول ساختمان است. ما از تخته داربست جدید برای ایجاد ساختارهای داربست برای پروژه های ساخت و سازهای تجاری و خانگی استفاده می کنیم. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که وقتی این پروژه ها به پایان کار خود می رسند ، با آنها چه می کنند؟

از تخته داربست دست دوم می توان برای روکش بندی ، کف سازی ، ساخت مبلمان و موارد دیگر می توان استفاده کرد. این وسیله به عنوان یکی گزینه ای محبوب برای انواع پروژه ها تبدیل شده است.

تخته های داربست مورد استفاده مجدد همه کار هستند و می توانند در هنگام استفاده برای ایجاد چیز جدید ، زیبایی داشته باشند. از نیمکت ها و پل ها گرفته تا گلدان ها و آلاچیق ها ، تختخواب در اتاق خواب یا تخت های مخصوص سبزیجات شما … !

در اینجا نگاهی می اندازیم به برخی از روش های مبتکرانه که می توان این چوب با کیفیت را از محل دفن زباله دور نگه داشت و اینکه چگونه می تواند با مجبور شدن در مدار و استفاده مجدد از زندگی تازه ای برخوردار شود.

 قفسه بندی

استفاده از تخته داربست برای ایجاد قفسه بندی ، یک روش عالی و مقرون به صرفه برای بیان یک فضای داخلی است.

تخته داربست

مبلمان

استفاده از تخته های داربست اصلاح شده قدیمی برای ایجاد مبلمان می تواند یک روش عالی برای ایجاد یک طرح چشم نواز مبلمان باشد چه برای باغچه و چه در داخل خانه شما. میزها و نیمکت ها روش آشکاری برای استفاده از تخته های داربست قدیمی است ، اما چرا خلاقیت و استفاده از چوب داربست اصلاح شده را برای ایجاد جعبه های ذخیره سازی ، کابینت حمام ، مبل های بیرونی ، درهای آشپزخانه یا نمایشگرهای رسانه در نظر نمی گیرید؟

بیشتر بخوانید...
داربست باغی

تخته داربست

میز کار

ممکن است شما یک تخته قدیمی را به عنوان یک چوب خوب برای استفاده در هنگام ایجاد میز کار تصور نکنید ، اما چوب قدیمی گرما و شخصیت فوق العاده ای ایجاد می کند که با چوب جدید نمی توانید به دست آورید. اگر تخته های داربست قدیمی را کاملاً با روغن میز کار خوب سنباده بزنید و تیمار کنید ، نتایج می تواند باورنکردنی باشد. یکی از مزایای ایجاد میز کار خود این است که می توانید به جای استفاده از اندازه های استاندارد ، آنها را به دلخواه عمیق کنید. تخته های داربست قدیمی همچنین به همراه میزهای آشپزخانه ، میزهای کارگاهی خوبی را در محوطه های کارخانه ، گلخانه ها و اتاق های مفید ایجاد می کنند. از تخیلاتت استفاده کن!

روکش یا کف سازی

اگر به دنبال روشی منحصر به فرد برای روکش کردن دیوارهای مشخصه در اتاق خود ، سوله یا محل زندگی هستید ، تخته داربست استفاده شده یک راه حل مقرون به صرفه و ساده است. در می یابیم که بسیاری از افراد از تخته های داربست قدیمی ما نیز به عنوان تابلو برای باغ خود استفاده می کنند. تخته های داربست از تخته های دکوراسیون سنتی گسترده ترند و بنابراین برای پروژه دکوراسیون خود به تعداد کمتری نیز نیاز خواهید داشت!

تخته داربست

4.9/5 - (10 امتیاز)
4.9/5 - (10 امتیاز)