کارشناسان صنعت بهترین نکات را برای خرید داربست ارائه می دهند. برای اطمینان از اینکه تجهیزات مناسب برای کار در اختیار قرار گرفته شود آنها را علامت گذاری میکنند .

برای خرید داربست فلزی باید به نکات زیر توجه کنیم :

  • به استانداردها پایبند باشید

قانون شماره یک این است که بدانید از چه استاندارد بین المللی داربست در منطقه شما استفاده می شود و به آن پایبند باشید. استانداردهای مختلفی در سراسر جهان در دسترس است و همه آنها با کیفیت خوبی تهیه شده اند. ما اصرار داریم که تمام مواد داربست با استانداردهای مشخص خریداری شده و با گواهینامه مناسب تهیه شوند.

  • جنس تقلبی نخرید

کپی در همه جا وجود دارد. بسیاری از مردم چیزهایی را از شما خریداری می كنند و آنها را برای تهیه نسخه های كامل به چین منتقل می كنند تا امیدوار باشند كه به درستی ظاهر شود ، اما نیمی از زمان این امر به دلیل عدم كنترل كیفیت انجام نمی شود.

خرید داربست فلزی

  • به سمت فناوری پیشرفته بروید

برای مشتریان مهم است که درک کنند بهترین سیستم های داربست دیگر یک کالای ساده نیستند ، بلکه یک محصول فنی بسیار پیشرفته هستند.

بهترین داربست ها ممکن است ساده به نظر برسند ، اما ادغام آن در سیستم ساخت و ساز به طور کلی اینگونه نیست مزایای آن اغلب پنهان هستند ، اما بسیار بزرگ هستند.

بسیاری از پیمانکاران ممکن است برای تجهیزات لازم برای احداث ساختمان سرمایه زیادی صرف کنند ، اما پس از آن سعی می کنند در داربست صرفه جویی کنند ، که کار اشتباهی می باشد.

  • قابلیت دسترسی را ارزیابی کنید

یکی از جنبه هایی که هنگام خرید داربست اغلب نادیده گرفته می شود ، نیازهای دسترسی عمودی است.

بیشتر بخوانید...
۴ دلیل اصلی اهمیت داربست فلزی در ساخت و ساز

به طورکلی نردبان ، خطرناک ترین وسیله می باشد اما هنوز هم در نصب داربست استفاده می شود.

زمانی که از داربست به عنوان نردبان استفاده می کنید به دلیل فاصله زیاد بین پایه های داربست امکان سقوط به صورت تصادفی برای کارگران به وجود می آید. در سایر موارد ، داربست تنها راه بالا رفتن است.

  • از قابلیت ردیابی اطمینان حاصل کنید

در صورت بروز مشکل در یک قطعه داربست ، شما باید از قابلیت ردیابی استفاده کنید. به همین ترتیب ، هر مورد باید دارای علامت هایی باشد که نشان دهنده زمان و مکان تولید آن باشد.

  • فروشنده

تأمین کنندگان داربست در جهان به اندازه ستاره های آسمان وجود دارد و در سطح زمین به نظر می رسد که همه آنها خدمات مشابهی ارائه می دهند ، انجام یک تحقیق کوچک در مورد دانش و تجربه آنها قبل از آن هزینه دارد. بسیاری از این افراد ممکن است هرگز داربست خود را در وضعیت مونتاژ ندیده باشند ، در حالیکه در محل داشته باشند.

  • از پشتیبانی فنی اطمینان حاصل کنید

در صورت خرابی ، ضروری است که تولید کننده یک تیم پشتیبانی فنی قوی داشته باشد که می تواند به شما کمک کند.

تصور کنید 100000 اتصال دهنده داربست خریداری کرده اید و یکی از آنها خراب شده است ، آیا می دانید یکبار مصرف است یا 99999 مورد دیگر نیز از کار می افتند؟ پس برای اینکه مشکلات بزرگ برایتان به وجود نیاید وخسارت های مالی و جانی اتفاق نیفتد باید دارای یک تیم متخصص و کارشناسان فنی و مجرب باشید.

بیشتر بخوانید...
داربست فلزی | اجاره و فروش انواع داربست فلزی | داربست سیماساز

خرید داربست فلزی

  • محلی بخرید

خرید داربست از شرکت هایی با حضور و تیم پشتیبانی محلی ایده خوبی است.

اگر شما در کشوری مستقر هستید و داربست را از شخصی در خارج از كشور خود خریداری می كنید این را بدانید که پشتیبانی خوبی از آنها نخواهید كرد.اگر شما یک تیم پشتیبانی محلی دارید ، می تواند باعث صرفه جویی در وقت ، تلاش و پول شما شود.

ما افراد را در محل می فرستیم تا پروژه را اندازه گیری كنند ، نقشه ها را تهیه كنند ، محاسبات را انجام دهند ، لیست های بارگیری ، بیانیه های روش ، ارزیابی ریسك و غیره را تهیه كنند. برای انجام آنچه ما پیشنهاد می كنیم ، لازم است مهندسان را به كار بگیرند.

  • آزمایشات مستقل را درخواست کنید

هر تولید کننده خوبی باید قبلاً گواهینامه های تست و آزمایشات مستقل را مطابق با محصولات خود تهیه کنند.

 اگر تولید کننده یک تأمین کننده منظم نباشد ، ارزش این را دارد که هر دسته یا حدوداً یک آزمایش مستقل درخواست کنید ، تا زمانی که سطح اطمینان ایجاد شود.

بنابراین لازم است که برخی از مراحل آزمایشات مستقل مداوم وجود داشته باشد ، به طوری که تولید کننده بتواند ثابت کند که آنها استاندارد را حفظ می کنند.

  • خودتان بررسی کنید

با فرض اینکه همه بررسی ها و تعادل های ذکر شده را پشت سر گذاشته اید ، باید در پوشش کامل پایه های خود باشید ، اما بازرسی بصری داربست هنگام ورود هنوز هم لازم است پس باید خودتان نیز همه چیز را بررسی کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
به این مقاله امتیاز دهید