تعدادی از موارد مختلف وجود دارد که می تواند برای تأمین داربست ایمن به عنوان تکیه گاه موقتی در حین کار یا ساخت و ساز استفاده شود. اصلی ترین آن ها چوب ، فلز و آلومینیوم است. اگرچه هرکدام مزایای خاص خود را برای شرکت های داربست دارند، اما به دلیل مزایای استفاده از داربست های فلزی که در ادامه به آن ها اشاره شده است، مشخص شد که بهتر است از داربست فلزی برای همه خدمات داربست، استفاده شود.

مقاومت داربست فلزی

فولاد تا حد زیادی یکی از محکم ترین مواد برای داربست است که بستری ایمن و ثابت برای کار را فراهم می کند.

داربست فلزی می تواند بار و فشاری را که داربست باید متحمل شود به همراه وزن کارگران و تجهیزات و همچنین نیروهایی که ممکن است از بادهای شدید احساس کند را تحمل کند. بنابراین نگرانی کمتری در مورد متلاشی شدن یا شل شدن داربست و به خطر انداختن کارگران یا عابران وجود دارد.

 

مقاومت داربست فلزی

داربست فلزی با دوام است

یکی دیگر از مزایای استفاده از داربست های فلزی این است که از دوام بالایی برخوردار است و می تواند در برابر هوای سخت از جمله باران شدید ، طوفان و برف مقاومت کند.

بنابراین، طول عمر آن از بیشتر مواد دیگر بیشتر است و می تواند سال ها کار کند، بدون اینکه صدمه ای ببیند یا ایجاد کند که آن را به انتخاب پایدارتر و محبوب تر برای داربست تبدیل کند.

 

داربست فلزی با دوام است

مونتاژ و جدا کردن آن آسان است

هنگامی که با سایر مواد مقایسه می شود، جمع آوری فولاد راحت تر است و زمان کمتری نیز برای آن کار صرف می شود، مهم نیست که ارتفاع داربست مورد نیاز چقدر باشد.

بیشتر بخوانید...
شستشوی نمای ساختمان با واترجت

همچینی این مزیت داربست فلزی، این امکان را می دهد که داربست ها با سرعت بسیار بیشتری برپا شوند که به نوبه خود ، کار ساخت و ساز زودتر آغاز می شود.

وقتی کار تمام شد، داربست ها می توانند خیلی سریع تر جمع شوند که کارایی کلی پروژه ساخت را تضمین می کند.

فولاد برای مشاغل بزرگتر عالی است

برخلاف چوب، داربست های فولادی می توانند در ارتفاعات زیادی ساخته شوند، به این معنی که شما را قادر می سازد بدون محدودیت، کار برای پروژه های بزرگتر ساختمانی را انجام دهید.

 

 

فولاد سازگارتر با محیط زیست است

یکی از مزایای داربست فلزی که کمتر مشهود است این است که ماده ای سازگار با محیط زیست است، خصوصاً به لطف پایداری که دارد.

در حالی که ، الوار و چوب نتیجه مستقیم جنگل زدایی است، صنعت فولاد با کمترین انرژی از انرژی اولیه استفاده می کند، منابع غیر قابل تجدید را ذخیره می کند و جریان زباله را محدود می کند.

شرکت داربست سیماساز از داربست های فلزی استفاده می کند زیرا ما را قادر می سازد داربست های کارآمدتر، سازگار با محیط زیست و از همه مهم تر ایمن را در هر نوع مشاغل، ارائه دهیم.

به این مقاله امتیاز دهید
به این مقاله امتیاز دهید