اهمیت ایمنی داربست را هرگز نمی توان نادیده گرفت. بنابراین ما در حد توان خود تلاش می کنیم تا داربستی را که نصب می کنیم به تمام مقررات ایمنی و بهداشتی پایبند باشد. به همان اندازه که ساخته شده ایمن باشد. ما به شما این اطمینان را می دهیم که از آخرین تغییرات در راهنمایی های داربست فصلی آگاهی و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم.

داربست فصلی باید فقط توسط افراد با صلاحیت طراحی ، نصب ، تغییر و برچیده شوند. کارها همیشه باید با راهنمایی یک ناظر صالح انجام شود. این یکی از الزامات مقررات داربست است.

در حالی که گاهی اوقات هنگام کار بر روی سازه های موقت ممکن است خطرات بهداشتی و ایمنی وجود داشته باشد. اما در ماه های زمستان که هوا می تواند دشوار باشد، این خطرات بزرگتر می شوند و باید مراقبت و توجه بیشتری انجام شود.

ما در اینجا 5 نکته ایمنی داربست فصلی را برای حفظ امنیت شما و تیم خود بیان می کنیم:

5 نکته برای ایمنی داربست در زمستان

بازرسی داربست

وقتی هوا سرد ، مرطوب و وزش باد باشد ، خطرات افزایش می یابد و نیاز به ایمنی در درجه اول قرار دارد. سقوط می تواند بزرگترین خطر برای کاربران داربست در تمام طول سال باشد. اما وقتی روی تخته خیس ، یخ زده باشد، سقوط و سفر یک خطر خاص است.

داربست ها باید در طول همه فصل های سال مورد بازرسی قرار بگیرند.

ما همچنین می توانیم خدمات بازرسی داربست فصلی را ارائه دهیم.

بازرسی های داربست یک وظیفه قانونی است. داربست سیماساز خدمات پشتیبانی را برای انجام این وظیفه اصلی از طرف مشتریان ما ارائه می دهد. کاربر باید مطمئن باشد که ساختار داربست ایمن و مناسب برای استفاده است و از نظم خوبی برخوردار است.

بیشتر بخوانید...
داربست های معلق

بازرسان مستقل ما در مورد استانداردهای داربست مشاوره حرفه ای و بی طرفانه ارائه می دهند.

داربست فصلی

نصب سقف موقت

سقف های موقت نیز روش بسیار خوبی برای محافظت از محل ساخت و ساز شما در برابر خطرات ناشی از آب و هوای بد و ایمن نگه داشتن داربست است ، بنابراین اگر پروژه شما به سقفی نیاز داشته باشد ، می توانیم یک سقف موقت برای شما نصب کنیم. سقف های موقت همچنین می توانند در برابر وزش باد شدید که خطر سقوط را افزایش می دهد و می توانند سازه ها را ناپایدار کنند ، محافظت کنند.

بنابراین بهتر است در مواردی که هوا نامساعد است ، اقدامات ایمنی داربست فصلی را در نظر بگیرید.

هوشیار باشید ، تا ایمن بمانید!

پیش بینی وضعیت هوا را تحت نظر داشته باشید و در صورت پیش بینی طوفان شدید ، وزش باد شدید یا یخبندان شدید صبحگاهی ، بهتر است کار را به بهبود شرایط آب وهوایی موکول کنید. بله ، شما باید مهلت تعیین کنید ، اما اگر هوا نامناسب باشد ، ارزش خطر را ندارد!

 نصب سقف موقت ، محصور کردن سایت شما به کاهش این خطر کمک می کند ، اما شما همچنین باید خطر ورود و بازگشت کارگران به محل کار و دسترسی به سایت را ارزیابی کنید. مکث کار برای ایمن نگه داشتن کارگران باید در ذهن ماهر هر مدیر سایت در طول ماه های زمستان باشد.

داربست فصلی

شکستن تخته

کار در شرایط مرطوب و سرد می تواند بر رفاه کارگران تأثیر بگذارد و همچنین بر بهره وری آنها تأثیر بگذارد. وقتی کارمندان در زیر باران ، برف و برف به کار خود ادامه می دهند ، زندگی خود را به خطر می اندازند. تخته داربست به سرعت لغزنده می شوند و به راحتی باعث لغزش و افتادن می شوند. کارکنانی که در شرایط زمستانی کار می کنند باید برای اطمینان از گرم و خوب ماندن در محیط گرم ، استراحت منظم داشته باشند. نوشیدنی های گرم ، لباس های اضافی بپوشند.

بیشتر بخوانید...
داربست زیر بتن چیست ؟

دیده شده و ایمن باشید!

ماه های زمستان صبح ها و شب های تاریک را به سرعت ترسیم می کنند ، به این معنی که کار در تاریکی اجتناب ناپذیر است ، بنابراین نور و دید را باید همیشه در ذهن داشته باشید. این شامل استفاده از لباس با دید بالا ، نورافکن و مشعل برای روشن کردن ساختار و منطقه کار است.

اقدامات ایمنی داربست

هنگام کار در ارتفاع همیشه باید از مهار استفاده کرد تا اطمینان حاصل شود که کارگران تا آنجا که ممکن است ایمن بمانند و خطر سقوط آنها کاهش یابد. در زمستان که خطرات اضافی برای لغزش وجود دارد ، این مسئله بسیار مهمتر است ، بنابراین مطمئن شوید که کارکنان خود را از اقدامات ایمنی داربست اضافی مورد نیاز در ماههای زمستان آگاه می کنید.

تخته های چوبی ضد لغزش را می توان برای جایگزینی تخته های داربست معمولی نصب کرد ، بنابراین اگر مورد نیاز شماست ، با ما در تماس باشید. کارگران باید در تمام طول سال از کفش های تقویت شده مناسب استفاده کنند ، به خصوص هنگامی که اطراف آن گل و یخ وجود دارد زیرا چکمه های مناسب کار نیروی لازم را برای جلوگیری از لغزش و زمین خوردن فراهم می کنند.

ما امیدواریم که این راهنمای نکات ایمنی داربست اضافی برای شما و نیروی کار شما مفید باشد ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعهد داربست سیما ساز به صفحه اصلی مراجعه کنید. ما امیدواریم که ازشما خبری بشنویم!

داربست فصلی

5/5 - (29 امتیاز)
5/5 - (29 امتیاز)