داربست نمایشگاهی به دلیل ویژگی‌های مهم خود موفق شده است تحول دگرگونی را در زمینه‌ی سازه‌‌های نمایشگاهی ایجاد نماید. این نوع سازه‌ها از ویژگی‌های مهم و مثبت بسیاری برخوردار هستند و به همین دلیل است که استفاده از آن‌ها در چند سال اخیر افزایش یافته است. داربست نمایشگاهی یا اسپیس فریم سازه‌‌ای سبک و مقاوم در برابر فشارهای فیزیکی و شرایط محیط اطراف می‌باشد و به دلیل ساختار بسیار زیبا و جذاب خود امروزه از آن‌ در ساخت غرفه‌های نمایشگاهی استفاده می‌شود. این سازه‌ها قابلیت تولید و مونتاژ در مقیاس‌های بزرگ را دارند و مدت زمان لازم برای دایر کردن نمایشگاه‌‌های مختلف را به میزان قابل توجهی کاهش داده‌اند. اسپیس فریم‌ها امروزه با ضخامت‌ها و اشکال متفاوتی ساخته می‌شوند ولی ویژگی مشترک تمامی این سازه‌ها برخورداری آن‌ها از الگوهای هندسی تکرار شونده و مشترک می‌باشد و با قرارگیری این الگوهای هندسی در کنار یکدیگر زیبایی چشم‌نوازی به ساختار غرفه‌های نمایشگاهی اضافه می‌شود و این ویژگی موجب برتری داربست نمایشگاهی یا اسپیس فریم نسبت به سایر سازه‌ها شده است. در واقع، استفاده از این سازه‌ها هزینه‌ی تمام شده‌ی دایر کردن نمایشگاه‌‌ها و غرفه‌ها را به میزان قابل توجهی کاهش داده است و این مسئله موجب گردیده است تا فروش و اجاره داربست نمایشگاهی به میزان چشمگیری افزایش یابد.

مزایای  داربست اسپیس فریم را میتوانید در این مقاله مطالعه کنید.

استفاده ازداربست نمایشگاهی  برای ساختن سوله های موقت و دائم

اسپیس فریم ها این امکان را به مشتریان می دهند تا بتوانند از این سازه به عنوان سوله نیز استفاده کنند. ساخت سوله با استفاده ازاین قالب ها به دو صورت دائم و موقت امکان پذیر است. برای پوشش دهی سوله موقت و دائم می توان از انواع متریال استفاده کرد. از این نظر ساخت سوله با اسپیس فریم پیشنهاد می شود که در عین محکم بودن، جمع آوری و نصب آن را به راحتی احساس میکنید و همچنین هزینه بسیار کمی را به دنبال دارد.

انواع پارکینگ های موقت و دائم

ساختن پارکینگ به تنهایی هزینه های زیادی در بردارد و مهمتر از همه اینکه قابلیت جابه جایی ندارد. از داربست فروشگاهی در ساخت انواع پارکینگ های موقت و دائم و همچنین در ساخت سایبان استفاده میشود.

بیشتر بخوانید...
پله داربستی

استفاده از داربست نمایشگاهی  در ساخت سن و استیج

نکته مهمی که در سن و استیج مورد توجه می باشد این است که سن و استیج بتواند تحمل وزن های بالا را داشته باشد. از این جهت از اسپیس فریم استفاده می کنند. ضمن اینکه برای ساخت کف استیج نیز می توان از اسپیس فریم استفاده کرد و با استفاده از فرش یا هر نوع پوشش دهنده دیگری سطح آن را پوشش داد.

داربست استیج

ساختن قاب برای استفاد در بنرهای تبلیغاتی

برای ساختن بنرهای تبلیغاتی باید از سازه هایی استفاده شود که قابلیت برش خوردن، خم شدن یا در اشکال مختلف داشته باشد. استفاده از این سازه برای ساخت بنر از لحاظ اقتصادی به صرفه نیز می باشد و علاوه بر زیبایی ظاهری تاثیر بسزایی در مشتری می گذارد.

ساختن انواع طاق

از طاق برای ورودی ها در مراسمات مختلف استفاده می کنند. به دلیل قابلیت تغییر شکلی که اسپیس فریم دارد و تنوع و زیبایی خاصی به سازه می دهد همواره انتخاب خوبی می باشد. در شکل زیر نمونه  ای از طاق را مشاهده می کنید که به طاق نصرت معروف می باشد.

 

استفاده از داربست نمایشگاهی در ساخت قفسه های نمایشگاهی

در برگزاری نمایشگاه یکی از موارد اصلی و اولیه این است که چه مدل قفسه ایی و در چه ابعاد و طرحی باشد. ساختن قفسه های نمایشگاهی با استفاده از این سازه گزینه بسیار مناسبی می باشد و ضمن اینکه هیچ گونه محدودیتی در طراحی با ابعاد متنوع ندارد.

در بالا نمونه هایی از کاربرد اسپیس فریم را خوانده ایم که چقدر کاربرد دارد که شما می توانید به راحتی بخرید و یا اجاره بگیرید و یا بخرید بعد ها خودتان اجاره دهید. با ما همراه باشید در ادامه عوامل موثر در قیمت خرید داربست و هزینه های آن را به شما خواهیم گفت.

داربست نمایشگاهی

عوامل موثر در قیمت داربست نمایشگاهی

شرکت داربست سیما سازان همواره در تلاش برای تولید محصولی درجه یک؛ با بالاترین سطح کیفی و با مناسب ترین قیمت، برای خریداران و مشتریان عزیز می باشد. باید به این نکته توجه داشت که قیمت فروش اسپیس در مقایسه با کارایی و ویژگی های منحصربه فرد و استثنایی این سازه، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. شما می توانید با خرید داربست نمایشگاهی و دیگر انواع داربست با اسپیس فریم، به بالاترین سطح از زیبایی، ظرافت و کیفیت محصول مورد نظر خود، دست پیدا کنید. در این قسمت، علاوه بر بررسی عوامل تاثیر گذار در قیمت نهایی داربست نمایشگاهی، سعی داریم دلیل نوسانات به وجود آمده در هزینه ی نهایی این محصولات را مورد بررسی قرار دهیم. عوامل مختلفی در هزینه و قیمت نهایی سازه های مختلف اسپیس فریم دخالت دارند؛ در اینجا ما به مهم ترین این عوامل اشاره خواهیم کرد:

بیشتر بخوانید...
انواع نمای ساختمان چیست؟

مواد اولیه به کار رفته؛ اگر قیمت مواد اولیه به کار رفته در تهیه داربست فروشگاهی مناسب باشد، شکی نیست که محصول نهایی نیز با قیمتی مناسب و ارزان به فروش خواهد رسید.

  • نوع پوشش استفاده شده در ساخت این محصول
  • سازه اسپیس فریم استفاده شده
  • متراژ درخواستی
  • بهره مندی از انواع خدمات نصب

موارد ذکر شده می تواند تا حد زیادی قیمت داربست فروشگاهی را تحت تاثیر قرار دهد و همین امر سبب شده است تغییرات بسیاری را در هزینه نهایی سازه های این محصول مشاهده کنیم. هم اکنون، برای اطلاع از قیمت روز انواع داربست های جدید و دیگر سازه های اسپیس فریم می توانید با قسمت فروش شرکت داربست سیما سازان در ارتباط باشید.

روش و اجاره داربست نمایشگاهی با نازلترین قیمت

ارزان بودن یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های خدمات ارائه شده توسط گروه داربست سیما سازان می‌باشد و قیمت اجاره داربست فلزی و اسپیس فریم هیچ شرکتی به اندازه‌ی گروه داربست سیما سازان برای مشتریان جذاب نیست و این ویژگی موجب شده است تا خریداران با اشتیاق بیشتری از خدمات فروش و اجاره داربست نمایشگاهی شرکت داربست سیما سازان برای رفع نیازهای خود استفاده نمایند.

 

5/5 - (1 امتیاز)
5/5 - (1 امتیاز)